HAKKA DAVET FORUMU

*
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 20 Nisan 2024, 17:19:58

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: [1]   Aşağı git

Eğer üye iseniz lütfen üye girişinden giriş yapınız.

Eğer üye değilseniz 10 saniyenizi ayırarak üye olabilirsiniz. 

Dosyaları indirebilmek ve de içerikleri görebilmek için

üye olmanız gerekmektedir.

Yazdır  
Gönderen Konu: Yeni site yöneticileri  (Okunma Sayısı 8551 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
deniz
Ziyaretçi
« : 10 Eylül 2010, 23:36:14 »

Şu anki site yöneticileri kendilerini üyelere tanıtırsa ve kendileriyle birebir görüşmemiz gerektiği taktirde görüşebilmemiz için msn adreslerini verebilirlerse sevinirim inş.
DARİMİ
Yönetici
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 11 Eylül 2010, 10:27:30 »

Şu anki site yöneticileri kendilerini üyelere tanıtırsa ve kendileriyle birebir görüşmemiz gerektiği taktirde görüşebilmemiz için msn adreslerini verebilirlerse sevinirim inş.

Site yöneticileri aynı kişiler değişen bir şey yok.Sadece muhaciri atmakla meseleler düzelmez önce ziya=zekeriyye kendini yazarlıktan atacak,sonra ebu muvahhid (!) kendi durumunu ızah edecek ancak o zaman kendi içlerinde tutarlı olurlar.Muhacir,darimi,mustafa sabri,zekariye vs ne kadar suçlu ise ebu muvahhid (!) onlar kadar suçludur aradan sıyrılmaya çalışmasın.Bu sitede ve yayınladığı kitaplarda var olan batıl görüşlerin hesabını ebu muvahhid (!) vermek zorundadır. Yada site ve kitaplar vasıtası ile ilan edilen akide ile alakasının olmadığını kendi akidesini ortaya koyarak ilan etmelidir..Dürüst kişilerin yapacağı budur.

1 -ÖNCELİKLE NİYETİ FİTNE YAYMAK VE MÜSLÜMANLARIN KAFALARINI BULANDIRIP ARALARINA FİTNE FESAT SOKMAK İSTEYENLER SİZ Allah  IN İZNİYLE HİÇ BİR ZAMAN EMELİNİZE ULAŞMADINIZ. DÜNDE BÖYLEYDİ BU GÜNDE BÖYLEDİR ÇÜNKÜ ŞEYTANIN KURDUĞU TUZAK HER ZAMAN ZAYIFTIR VE HAK KARŞISINDA YOK OLMAYA MAHKÛMDUR VE SİZ HAK EHLİNE İSTEDİĞİNİZ ZARARI VERMEDİĞİNİZ VE HAK EHLİ BU ZEVKİ SİZE TATTIRMADIĞI İÇİN İÇİNİZDEKİ BU HASRETLE YOK OLUP GİDECEKSİNİZ SİZDEN ÖNCEKİLERİN YOK OLUP GİTTİĞİ GİBİ YANİ DEDELERİNİZİN BAŞINA GELENLER MUTLAKA SİZİNDE BAŞINAZA GELECEK BU ALLH IN VADİDİR Allah  VADİNDEN DÖNMEZ.
Allah IN DİNİ HER ZAMAN YÜCEDİR VE ZAFER İNANANLARINDIR.

2-BİZİ TANIMAYANLAR SİTEMİZDE ASTIĞIMIZ KİTAPLARIMIZI OKUSUN 
3-ZİYAEDDİN ELKUTSİ HAKKINDA ŞİMDİYE KADAR ATILAN BÜTÜN İFTİRALARA ZİYAEDDİN ELKUTSİ  Allah  IN İZNİYLE CEVAP VERMİŞTİR ANCAK HAKKI İSTEYENLER TESLİM OLMUŞ ŞEYTANIN ASKERLERİ VE ŞEYTANIN PROPAGANDASINI YAPANLAR HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ GÖREVLERİ İCABI İFTİRALARINA BİR YENİSİNİ EKLEMİŞLER
4 BU SİTENİN ESKİ KONUMU NEİSE ŞİMDİDE AYNI ŞEKİLDE DEVAM ETMEKTEDİR. BİZ YETKİLİLER DEĞİŞEBİLİRİZ ÖNCEKİ YÖNETİCİLERİN VE YETKİLİLERİN DEĞİŞTİĞİ GİBİ  VE BU SİTEYİ BAŞTAN BERİ TAKİP EDENLER BİLİRLERKİ ŞİMDİYE KADAR BİR ÇOK  YÖNETİCİ KARDEŞLERİMİZ BU GÖREVLERİNİ LAYIKYLA YAPMIŞ VE DİĞER KARDEŞLARİNE DEVRETMİŞLERDİR BUNDAN SONRADA BU OLABİLİR. RİCAMIZ MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZ ŞEYTANLARIN KURDUĞU TUZAKLARA KARŞI UYANIK OLMALARI. ÇÜNKÜ ŞEYTAN VE YANDAŞLARI GÖREVLERİ İCABI BOŞ DURMAZLAR SİZE GELEN HABERLERİ MUTLAKA ARAŞTIRIN  ŞEYTANLARIN VE YANDAŞLARININ KURMUŞ OLDUKLARI TUZAKLARINA DÜŞMEYİN
ÇÜNKÜ ŞEYTAN VE YANDAŞLARI HAK EHLİNİ BİR BİRLERİNE DÜŞÜRMEK VE ARALARINA FİTNE FESAD TOHUMUNU EKMEK İÇİN HERZAMANKİ GİBİ AĞINI KURMUŞ VE PUSUYA YATMIŞTIR.
Ebu muvahhid
Üyeler
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 11 Eylül 2010, 10:49:17 »

Cevap: El-Kudsi’ye atılan  iftiralar cevaplandı. Yinede cevaplanmayan varsa inşAllah tek tek cevaplanacaktır. Şimdi benim yaydığım kitaplar hangi küfürler var benim yaydığım kitaplar hangisidir ve bana neden bu suçlamar da bulundun ve ben hangi suçu işledim de sıyrılmaya çalışıyorum. Ben ne site sahibiyim nede sitede yetkiliyim siteyi niye bana bağlıyorsun ben sadece normal bir üyeyim normal diğer üyeler gibi. Ben neyin hesabını verecem hangi batıl görüşü yaymışımda hesabını verecem inşAllah anlat bakalım dedini anlayalım…..
deniz
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 11 Eylül 2010, 14:43:54 »

Şu anki site yöneticileri msn adreslerini verebilirlerse sevinirim inş.

sitede özel mesajlaşma bölümü açık değil, size mesaj yazmamız için ya o bölümü açın, ya da lütfen msn adresinizlerinizi verin inş.

Ben tartışmak veya kızmak için değil siteyle veya başka konularda konuşmak bilgilenmek istediğimde msn den veya site içindeki mesajlaşma bölümünden özel olarakta yazı yazabilelim istiyorum.
Sayfa: [1]   Yukarı git

Eğer üye iseniz lütfen üye girişinden giriş yapınız.

Eğer üye değilseniz 10 saniyenizi ayırarak üye olabilirsiniz. 

Dosyaları indirebilmek ve de içerikleri görebilmek için

üye olmanız gerekmektedir.

Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Sitemiz üzerinden erişilebilen şeylerde Allah'ın razı olmadığı şeyler varsa, bunları reddediyoruz.