HAKKA DAVET FORUMU

*
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 28 Mart 2024, 18:54:40

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Sayfa: [1]   Aşağı git

Eğer üye iseniz lütfen üye girişinden giriş yapınız.

Eğer üye değilseniz 10 saniyenizi ayırarak üye olabilirsiniz. 

Dosyaları indirebilmek ve de içerikleri görebilmek için

üye olmanız gerekmektedir.

Yazdır  
Gönderen Konu: siteniz ile alakalı bir kaç sorum var sadece teşekkürler  (Okunma Sayısı 4044 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
habbab
Üyeler
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 16 Mart 2018, 05:25:17 »

Merhaba .  forumunuza biraz göz attım  soru cevap şeklinde  sorulara cevap veriyorsunuz. bizde  ilminizden faydalanmak isteriz. ancak sizin müslüman olup olmadığınızıda bilmek gerekir beni yanlış anlamayın  , sonucta insan tanımadığı birinden ilim almasının tehlikeli olacağını sizde bilirsiniz.  Varsa içinde bulunduğunuz mensubu olduğunuz bir cemaat , düşüncelerini benimsediğiniz tevhid ehli hocalarınızı ,   akidenizi , tevhid ile alakalı düşüncenizi , amacınızı ve gayenizi   varsa siyasi görüşünüzü bilmek isterim ?   tabi birde soru cevap yapabilecek kadar ilmi yeterliliğiniz mevcut mudur bunu nasıl tespit edebiliriz .  internette googleda bakıp cevap veren bir tayfa mevcut . lütfen beni anlayışla karşılayın. çevremde pek müslüman olmadığı için ilmine danışacağım insanlar yok ..      açtığım konu kurallara uygun değilse şimdiden özür dilerim .
Alkame
Yönetici
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 09 Haziran 2018, 11:48:53 »

Merhaba .  forumunuza biraz göz attım  soru cevap şeklinde  sorulara cevap veriyorsunuz. bizde  ilminizden faydalanmak isteriz. ancak sizin müslüman olup olmadığınızıda bilmek gerekir beni yanlış anlamayın  , sonucta insan tanımadığı birinden ilim almasının tehlikeli olacağını sizde bilirsiniz.  Varsa içinde bulunduğunuz mensubu olduğunuz bir cemaat , düşüncelerini benimsediğiniz tevhid ehli hocalarınızı ,   akidenizi , tevhid ile alakalı düşüncenizi , amacınızı ve gayenizi   varsa siyasi görüşünüzü bilmek isterim ?   tabi birde soru cevap yapabilecek kadar ilmi yeterliliğiniz mevcut mudur bunu nasıl tespit edebiliriz .  internette googleda bakıp cevap veren bir tayfa mevcut . lütfen beni anlayışla karşılayın. çevremde pek müslüman olmadığı için ilmine danışacağım insanlar yok ..      açtığım konu kurallara uygun değilse şimdiden özür dilerim .

Cevap: Bizim akidemiz ve inancımız sitemizde yazılıdır. Kabul ettiğimiz kitaplar da sitemizde bulunmaktadır. Dolayısıyla bizim inancımızı öğrenmek istiyorsanız sitemizdeki kitaplara ve soru cevap kısmındaki yöneticilerin verdiği cevaplara bakabilirsiniz. Eğer ki bunlarda doğru görmediğiniz bir şey varsa söyleyin, Tartışma Bölümü’nde ilmi bir tartışma yaparız. Fakat bundan önce siz nasıl Müslüman oldunuz öncelikle bunu bize anlatınız. Çünkü sizin neye inandığınız, hangi inancı savunduğunuz bize muammadır. Bizim akidemiz ise dediğimiz gibi sitemizde mevcuttur.

Sayfa: [1]   Yukarı git

Eğer üye iseniz lütfen üye girişinden giriş yapınız.

Eğer üye değilseniz 10 saniyenizi ayırarak üye olabilirsiniz. 

Dosyaları indirebilmek ve de içerikleri görebilmek için

üye olmanız gerekmektedir.

Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Sitemiz üzerinden erişilebilen şeylerde Allah'ın razı olmadığı şeyler varsa, bunları reddediyoruz.